"Görevimizi yaparken kimseye, ne müvekkile ne hakime hele ne iktidara talibiz. Bizim aşağımızda kişilerin varlığı iddiasında değiliz. Fakat hiçbir hiyerarşik üst de tanımıyoruz. En kıdemsizin, en kıdemliden veya isim yapmış olandan farkı yoktur. Avukatlar esir kullanmadılar fakat efendileri de olmadı."  Molierac

 

                   Kılıkçıer Hukuk bürosunun temeli 1979 yılında Av.Erol Kılıkçıer tarafından atılmış, ilk olarak Adliye Karşısı Adalet İş Hanında bulunan ofiste hizmet vermeye başlamış ve bugüne kadar faaliyetini sürdüre gelmiştir.

 

                    Av.Erol Kılıkçıer, hukuk dışında toplumun birçok katmanlarında; siyasette, sivil toplum kuruluşlarında ve sosyal yardım projelerinde görev alarak üzerine düşen sorumluluğu yerine getirmeye de çalışmıştır.

 

                    Av.Erol Kılıkçıer’in kurucusu olduğu Kılıkçıer Hukuk Bürosu halen Ulubatlı Hasan Bulvarı Evke Trade Tower K:17-18 Osmangazi-Bursa adresinde, Av.Erol Kılıkçıer’in danışmanlığında, büronun kıdemli avukatlarından Av.Süreyya Atabekoğlu ile Av.Erkut Ocak’ın yönetiminde 8 avukat ve 5 yardımcı personel ile faaliyetine devam etmektedir.

 

                     Hukuk büromuzda farklı alanlarda uzmanlaşmış hukukçular otomotiv yan sanayii, tekstil, mobilya, inşaat, petrol türevleri imalat sanayii, turizm, kamu hizmetleri gibi iş kollarında oluşan müvekkil şirket ve kuruluşlara hizmet vermektedir.